Międzyszkolne Zawody Biegowe o Puchar Wójta Gminy Grybów

31.01.2018,

Dzisiaj na trasach biegowych w Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej odbyły się Międzyszkolne Zawody Biegowe o Puchar Wójta Grybów

PUCHAR WÓJTA - PTASZKOWA, 31.01.2018

KLASYFIKACJA - "BIEGI" Grupa I - dziewczęta (rocznik 2011- młodsi)

przedszkole

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nr

startowy

Czas

przejazdu

Liczba

punktów

1

Poręba Dorota

SP Cieniawa

6

28,24

30

2

Radzik Martyna

ZSP Ptaszkowa

8

28,85

25

3

Janusz Oliwia

ZSP Ptaszkowa

3

31,38

20

4

Michalik Milena

ZSP Ptaszkowa

5

39,81

15

5

Kiełbasa Paulina

ZSP Ptaszkowa

4

40,08

10

6

Hajduga Magdalena

ZSP1Ptaszkowa

2

45,24

5

 

 

KLASYFIKACJA - "BIEGI" Grupa II - dziewczęta (rocznik 2010-2009)

kl.I-II

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nr

startowy

Czas

przejazdu

Liczba

punktów

1

Klimek Agnieszka

ZSP Ptaszkowa

12

32,55

30

2

Rysiewicz Zofia

ZSP Ptaszkowa

15

34,40

25

3

Bochenek Aleksandra

ZSP1Ptaszkowa

9

47,09

20

4

Milena Mężyk

SP Stara Wieś

14

48,64

15

5

Hajduga Agnieszka

ZSP1Ptaszkowa

10

59,08

10

6

Kiełbasa Emilia

ZSP Ptaszkowa

11

59,59

5

7

Siedlarz Beata

ZSP1Ptaszkowa

16

01,01,64

 

 

 

"BIEGI" Grupa III - dziewczęta (rocznik 2008- 2007) kl.III-IV

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nr

startowy

Czas

przejazdu

Liczba

punktów

1

Kiełbasa Karolina

ZSP1Ptaszkowa

19

02,12,76

30

2

Rysiewicz Gabriela

ZSP Ptaszkowa

25

02,13,17

25

3

Ptaszkowska

Katarzyna

ZSP Ptaszkowa

23

02,14,63

20

4

Zielińska Paulina

ZSP Ptaszkowa

27

02,20,03

15

5

Janus Weronika

ZSP Ptaszkowa

18

02,23,47

10

6

Janus Magdalena

ZSP Ptaszkowa

17

02,27,13

5

7

Siedlarz Edyta

ZSP1Ptaszkowa

26

02,50,15

 

8

Fyda Julia

ZSP Siołkowa

20

03,10,58

 

 

 

 

KLASYFIKACJA - "BIEGI" Grupa IV - dziewczęta (rocznik 2006-2005)

kl.V-VI

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nr

startowy

Czas przejazdu

Liczba

punktów

1

Michalik Marta

ZSP1Ptaszkowa

37

03,45,44

30

2

Kiełbasa Aleksandra

ZSP Ptaszkowa

33

03,50,90

25

3

Bochenek Kinga

ZSP1Ptaszkowa

28

04,25,92

20

4

Ptaszkowska

Aleksandra

ZSP Ptaszkowa

39

04,31,01

15

5

Gawlik Weronika

ZSP Siołkowa

29

04,40,34

10

6

Hajduga Iwona

ZSP1 Ptaszkowa

30

04,53,11

5

7

Poręba Magdalena

SP Cieniawa

38

04,57,06

 

8

Kogut Magdalena

ZSP1Ptaszkowa

35

04,57,60

 

9

Łaś Zuzanna

ZSP1Ptaszkwa

36

05,03,19

 

10

Kiełbasa Klaudia

SP Cieniawa

34

05,07,25

 

11

Hasior Kamila

ZSP Siołkowa

31

05,17,19

 

12

Smoła Aleksandra

ZSP Ptaszkowa

40

05,49,56

 

13

Serafin Martyna

ZSP1Ptaszkowa

119

06,22,41

 

14

Konior Małgorzata

ZSP1Ptaszkowa

51

06,58,12

 

 

 

 

KLASYFIKACJA - "BIEGI" Grupa V - dziewczęta (roczn ik 04-03-02)

Kl.VII- Gimnazjum

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nr

startowy

Czas przejazdu

Liczba

punktów

1

Górska Wiktoria

ZSP1Ptaszkowa

43

03,12,00

30

2

Wysowska

Magdalena

Gim. Ptaszkowa

47

03,41,25

25

3

Chronowska

Katarzyna

ZSP1Ptaszkowa

42

03,54,01

20

4

Iwańska Paulina

Gim. Stróże

44

04,13,18

15

5

Pancerz Alicja

Gim.Stróże

46

05,01,98

10

 

 

KLASYFIKACJA - "BIEGI" Grupa I - Chłopcy (rocznik 2011 młodsi

przedszkole

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nr

startowy

Czas przejazdu

Liczba

punktów

1

Kiełbasa Andrzej

ZSP Ptaszkowa

49

20,63

30

2

Klimek Jakub

ZSP Ptaszkowa

50

21,38

25

3

Michalik Kacper

ZSP Ptaszkowa

52

33,55

20

 

 

KLASYFIKACJA - "BIEGI" Grupa II - Chłopcy (rocznik 2010- 2009) kl.I-II

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nr

startowy

Czas przejazdu

Liczba

punktów

1

Ptaszkowski Karol

ZSP Ptaszkowa

56

37,88

30

2

Kiełbasa Dawid

ZSP1Ptaszkowa

53

38,41

25

3

Wajda Filip

ZSP1Ptaszkowa

72

40,22

20

4

Siedlarz Eryk

ZSP Ptaszkowa

41

45,97

15

5

Tokarz Jan

ZSP1Ptaszkowa

71

46,67

10

6

Poręba Patryk

SP Cieniawa

55

01,05,84

5

 

 

KLASYFIKACJA - "BIEGI" Grupa III - chłopcy (rocznik 2008-2007) Kl. III-IV

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nr

startowy

Czas przejazdu

Liczba

punktów

1

Radziak Daniel

ZSP Siołkowa

70

02,03,88

30

2

Niepsuj Karol

ZSP Siołkowa

69

02,09,62

25

3

Janus Kamil

ZSP Ptaszkowa

62

02,16,10

20

4

Konior Krzysztof

ZSP1Ptaszkowa

65

02,20,06

15

5

Michalik Karol

ZSP1Ptaszkowa

68

02,27,60

10

6

Durlak Patryk

ZSP Siołkowa

58

02,30,49

5

7

Michalik Marek

ZSP1Ptaszkowa

107

02,31,10

 

8

Kogut Igor

ZSP Ptaszkowa

64

02,41,81

 

9

Dziedziak Karol

ZSP Siołkowa

59

02,44,97

 

10

Kotwica Krystian

ZSP Ptaszkowa

67

03,26,08

 

11

Michalik Bartłomiej

ZSP1Ptaszkowa

108

03,36,90

 

12

Wysopal Michał

ZSP Siołkowa

74

03,54,36

 

13

Filipowicz Jarosław

SP Cieniawa

60

05,41,45

 

14

Gołyźniak Krzysztof

SP Cieniawa

61

06,50,13

 

 

KLASYFIKACJA - "BIEGI" Grupa IV - chłopcy (rocznik 2006-2005) Kl.V-VI

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nr

startowy

Czas przejazdu

Liczba

punktów

1

Kiełbasa Krzysztof

ZSP1Ptaszkowa

81

02,55,43

30

2

Kmak Kacper

ZSP1Ptaszkowa

83

03,07,38

25

3

Bochenek Piotr

ZSP Ptaszkowa

75

03,39,41

20

4

Niepsuj Jonasz

ZSP Siołkowa

88

04,02,08

15

5

Janusz Karol

ZSP Ptaszkowa

80

04,11,35

10

6

Janusz Bartłomiej

ZSP Ptaszkowa

79

04,20,43

5

7

Mucha Patryk

ZSP Siołkowa

87

04,26,63

 

8

Górski Mateusz

ZSP1 Ptaszkowa

77

04,28,46

 

9

Hasior Maciej

ZSP Siołkowa

78

04,57,56

 

10

Ogorzałek Radosław

SP Cieniawa

89

05,05,42

 

11

Poręba Karol

ZSP1Ptaszkowa

32

05,16,69

 

12

Michalik Jakub

ZSP Ptaszkowa

86

05,26,18

 

13

Lompart Adrian

ZSP Ptaszkowa

85

05,44,23

 

14

Szubryt Szymon

ZSP1Ptaszkowa

90

05,57,15

 

15

Michalik Sebastian

ZSP1Ptaszkowa

48

18,14,23

 

16

Janus Jakub

ZSP1Ptaszkowa

22

23,25,96

 

 

 

KLASYFIKACJA - "BIEGI" Grupa V - chłopcy (rocznik 04-02) kl . VII - Gimnazjum

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nr

startowy

Czas przejazdu

Liczba

punktów

1

Kiełbasa Adrian

Gim. Ptaszkowa

99

02,41,09

30

2

Janus Kacper

Gim. Ptaszkowa

98

03,21,14

25

3

Mikulski Dawid

Gim. Stróże

101

03,51,09

20

4

Bagnicki Adrian

Gim. Ptaszkowa

92

03,58,59

15

5

Główczyk Paweł

ZSP Siołkowa

94

03,59,02

10

6

Niepsuj Kamil

ZSP Siołkowa

103

04,01,94

5

7

Skrzypiec Jakub

ZSP1Ptaszkowa

100

04,06,39

 

8

Gruca Adrian

Gim. Ptaszkowa

96

04,25,39

 

9

Gryzło Kamil

Gim. Stróże

97

04,28,46

 

10

Radziak Kamil

ZSP Siołkowa

105

04,32,71

 

11

Górski Dawid

Gim. Stróże

95

05,32,01

 

 
 

KLASYFIKACJA GENERALNA SZKÓŁ - "B IEGI"

Miejsce

Szkoła

Liczba punktów

1

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ptaszkowej

420

2

Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 1 w Ptaszkowej

305

3

Zespól Szkolno - Przedszkolny w Siołkowej

100

4

Gimnazjum Ptaszkowa

95

5

Gimnazjum Stróże

45

6

Szkoła Podstawowa w Cieniawie

35

7

Szkoła Podstawowa w Starej Wsi

15

 

 

 

 

Autor: mg

Galeria zdjęć

DSCN3316.JPG
DSCN3317.JPG
DSCN3320.JPG
DSCN3324.JPG
DSCN3329.JPG
DSCN3331.JPG
DSCN3332.JPG
DSCN3338.JPG
DSCN3341.JPG
DSCN3344.JPG
DSCN3345.JPG
DSCN3352.JPG
DSCN3386.JPG
DSCN3387.JPG
DSCN3406.JPG
DSCN3434.JPG
DSCN3449.JPG
DSCN3451.JPG
DSCN3454.JPG
DSCN3456.JPG
DSCN3461.JPG
DSCN3465.JPG
DSCN3466.JPG
DSCN3469.JPG
DSCN3470.JPG

Gminny Ośrodek Sportu i Rekracji w Grybowie
33-330 Grybów ul.Jakubowskiego 33
nr konta: 52 87970003 0000 0028 2666 0001

Lodowisko Biała Niżna
33-330 Grybów Biała Niżna
GPS: N 49° 64' 061" E 20° 97' 478"
tel. 694 413-862

Kort tenisowy ZAPISY
tel.  694 413-860 lub 514 546 870
                                                                       
 

 

                         

 

Gminny Ośrodek Sportu i Rekracji w Grybowie
33-330 Grybów ul.Jakubowskiego 33
nr konta: 52 87970003 0000 0028 2666 0001

Centrum Sportów Zimowych
33-330 Ptaszkowa 883
GPS: N 49° 59' 969" E20° 87' 067"
tel. 18 415 70 35 
694 412 037

email: csz@gminagrybow.pl

 

Copyright Gmina Grybów © 2016

Liczba odwiedzin: 58946